Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Terlikler

Sabo terlik en çok hastanelerde kullanılan bir terlik modelidir. Önceki yıllarda sadece beyaz, gri ve lacivert renklerde üretilen sabo terlikler son yıllarda desenli ve renkli modellerde üretilmeye başlanmıştır.

Giyimi oldukça kolay ve rahat olan sabo terlikler, gün boyu ayakta kalınsa bile ağırlığı eşit olarak dağıtır ve yorgunluğu azaltır. Ayak anatomisine tam uyum sağlayan doktor terlikleri öndeki küçük delikleri sayesinde hava alarak ayağın terlemesini önler. Sabo doktor terlikleri hemşire terliği olarak da bilinir.

Dolgu topuk sabolar, klasik sabo terlikler en çok tercih edilen sabo terlik modelleridir. Sabo terliklerin tabanları kaymayı önleyecek için özel olarak tasarlanmıştır. Kadın sabo terlik ve erkek sabo terlik modelleri raflı renk ve desenlere sahiptir.

Sabo terliklerin temizliği için kimyasal madde kullanılmamalı ve sadece nemli, yumuşak bez kullanılmaktadır.

Sabo terlikler hastanenin yanı sıra restoran, yemekhane ve restoran gibi türlü çalışma ortamlarında gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Nöbet Terliği , Formalarınızın altına rahat ve uyum halinde giyinebileceğiniz nefes alabilecek şekilde tasarlanmış ön ayak kısmının rahatlığını sağlayan, kolay temizlenebilen ,topuk destek  özelliğinde hafif  terlikler...
139,00TL
Vergiler Hariç:139,00TL
Lacivert Sabo Ortopedik Bayan Terlik uzun saatler boyunca ayakta çalışılan meslek grupları tarafından sıkça tercih edilen ürünlerdendir. Çalışma saatlerini ayakta geçiren doktor, hemşire, aşçı gibi meslek sahipleri, çalışma saatleri içeri..
240,00TL
Vergiler Hariç:240,00TL
Sabo Baykuş Desenli Ortopedik Bayan Terlik insan ayağının anatomik yapısı dikkate alınarak üretildiğinden dolayı gün boyu rahat kullanım sağlar. Çevre dostu poliüretan taban yüzeyinin yastıksı olması sayesinde ağırlığı eşit şekilde dağıtarak dışarı atar. Sabo terlik..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Sabo Baykuş Desenli Ortopedik Bayan Terlik uzun süre ayakta kalarak çalışan meslek gruplarının en çok kullanmayı tercih ettiği terliklerin başında gelir. Ayak anatomisi dikkate alınarak üretilen Sabo Çiçek Desenli Ortopedik Bayan Terlik gün boyu rahat ku..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Sabo Kuru Kafa Desenli Ortopedik Bayan Terlik uzun çalışma saatlerini ayakta geçiren doktor. hemşire, aşçı gibi meslek sahiplerinin en sık kullandığı ürünlerin başında gelir. Sabo terlikler, ayak anatomisi dikkate alınarak üretilir ve bu sayede de gün boyu..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)