Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Nöbet Takımları

Nöbet takımları uzun saatler boyunca nöbet tutan sağlık çalışanlarının rahatı için tasarlanmış üniformaların tümüne verilen gene bir isimdir.

Sürekli ayakta kalan ve saatlerce nöbet tutan sağlıkçıların mesai saatleri içinde rahat kıyafetler giymeleri bizim için oldukça önemlidir. Nöbet takımları üretilirken bu nedenle rahat kesim denen özel kalıplarla kullanılır. Bu da nöbet takımları giyen doktorların, hemşirelerin ya da diğer tüm sağlık çalışanlarının rahat hareket etmesini sağlar.

Cerrahi takımlar olarak da bildiğimiz nöbet takımları terikoton kumaş kullanılarak üretilir. Bu sayede terikoton kumaşın her daim rahat ve kullanışlı yapısı sağlık çalışanlarının kıyafetin içinde kendilerini daha rahat hissetmelerine olanak tanır.

Terikoton kumaş yapısı gereği leke tutmaz, kolay ütülenir ve düşük ısıda kısa programda yıkandığında hızlıca temizlenebilen bir kumaş türüdür.

Tüm medikal giysiler gibi nöbet takımları da kaliteli ve bir o kadar da rahat olan terikoton kumaştan üretilir. Nöbet takımı kumaşları için en sık tercih edilen kumaş türü terikoton kumaştır. Bu kumaş ince ve hafif yapıda, nefes alabilen, terlemeyi azaltan, leke tutmayan ve uzun süreli kullanımlarda dahi derin kırışıklıklar oluşturmayan bir kumaştır. Aynı zamanda doğru yıkanma şartlarına uyulduğu müddetçe cerrahi takımlar uzun süre kullanılabilmektedir.

Nöbet saatlerinin uzun olması belli bir süre sonra kişiye üzerindeki formayı dahi ağır hissettirecek kadar ağrılık verir. Bu hissi engellemek ya da azaltabilmek için kullanılabilecek en iyi kumaş terikoton kumaştır. 

Desenli nöbet takımları, klasik nöbet takımları gibi alt-üst aynı renkte satılmazlar. Nöbet forması üst modelleri desenli scrubs da denen sayısız farklı tasarımda ve desende üretilir. Desenli nöbet takımı almak istiyorsanız desenli scrubs da denen desenli cerrahi kategorisinden seçim yapabilir ve uygun renkte terikoton doktor pantolonu seçerek kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Nöbet takımı üst ve modelinde 3’er adet cep bulunur. Pantolonun beli lastikli ve bağcıklıdır bu sayede belinizi sıkmaz ve rahat şekilde kullanım sağlar. Cerrahi forma düz renk de olsa desenli de olsa her modelde kullanım kolaylığı sağlaması açısından cepler bulunur. Nöbet forması alt modelleri ise beli lastikli ve bağcıklı olarak üretilir. Bu sayede belinizi sıkmaz ve bağcığı ile istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz.

Nöbet takımları sadece hastanelerde değil güzellik merkezlerinde, sağlık merkezlerinde, özel laboratuvarlarda ya da veteriner kliniklerinde de kullanılır. Bu merkezlerde de sağlığa hijyen kuralları oldukça önemlidir ve bundan dolayı tüm çalışanların mesai saatleri içinde üniforma giyilmesi zorunludur.

İsme özel nöbet forması satın almak isterseniz siparişinizi oluştururken kişiye özel nöbet forması talebinizi açıklama kısmında belirtmeniz yeterlidir. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek de bilgilerinizi teyit ettirebilirsiniz.

Mons medikal forma modelleri daima en uygun fiyatları sunar. Mons tıbbi giyimden satın alacağınız her ürün gibi nöbet takımları da koşulsuz iade ve değişim garantisindedir. Kredi kartıyla ödeme ya da banka havalesiyle ödeme gibi seçenekleri ile satın alım esnasında kolaylık sağlar.

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma
2-3 Days
Mons Tıbbi Giyim Koleksiyonu sağlık çalışanların en vazgeçilmez ürünlerini ve tıp dünyasına özel tasarım doktor önlüğü üretimi yapan bir markadır. Sağlık çalışanlarının zorlu çalışma saatleri içinde rahatlıkları içi..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Desenli Forma Üst
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   :  TERİCOTON BEDEN     : XS- S-M-L   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Desenli Cerrahi Forma V Yaka Desenli Üniforma Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. XS-S-M-L-XL Bedenleri Mevcuttur. &nb..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenli Üst Beyaz Kedi
2-3 Days
MODEL  :  V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL  GENEL ÖZELLİKLERİ : Kedi Desenli Önlük Tericotton Kumaştan Üretilmiştir. Doktorların,Hemşireleri,Sağlık Çalışanlarının, Diş Hekimlerinin ,Pedagogların,G&uum..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenli Üst Diş
2-3 Days
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :  XS-S-M-L-XL   Genel Özellikleri :  Pembe Diş Desenli Önlük Diş Hekimlerinin Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiş olup terletmez Yaz Kış Kullanılabilir. Doktor forması üst modelleri renk..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenli Üst Mavi
2-3 Days
MODEL   :  V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Mavi Desenli Önlük Rahat, Kullanışlı,Terletmeyen ürünümüz Yerli Üretimdir.   Desenli Üst Ma..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenlİ Üst Toy Fixer
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    :  XS-S-M-L-XL GENEL ÖZELLİKLER :     Mock Wrap Oyuncak Fixer Baskılı Unıforması Pediatri Bölümlerinin En Çok Satan Ürünüdür. Terricoton Ku..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Diş Desenli Nöbet Forması
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   :  TERİCOTON BEDEN     : XS- S-M-L   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Desenli Cerrahi Forma V Yaka Desenli Üniforma Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. XS-S-M-L-XL Bedenleri Mevcuttur. Dok..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Dünya Haritalı Desenli Forma
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   :  TERİCOTON BEDEN     : XS- S-M-L   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Desenli Cerrahi Forma V Yaka Desenli Üniforma Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. XS-S-M-L-XL Bedenleri Mevcuttur. D&u..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
En çok tercih edilen MONS cerrahi takımlar tasarım olarak hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilmiştir. Cerrahi takımlar doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ve diğer sağlık personelleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cerrahi takımlar alp..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Hayvanlar Alemi Desenli Formalari
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   :  TERİCOTON BEDEN     : XS- S-M-L   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Desenli Cerrahi Forma V Yaka Desenli Üniforma Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. XS-S-M-L-XL Bedenleri Mevcuttur. Dok..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Kalp Desenli Cerrahi Forma
2-3 Days
Mons Tıbbi Giyim Koleksiyonu, sadece tıp dünyasına özel tasarım doktor önlüğü üretimi yapan bir markadır. Sağlık çalışanların en çok tercih ettiği üniforma modellerini imal eden ve son yılların en tarz doktor önlükleri üretiminin yap..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Kedi Desenli  Üst
2-3 Days
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ : V Yaka Kedi Desenli Cerrahi Takım Unisexs Model Olup Hem Bayanların Hemde Bayların Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. Yaz Kış Kullanılabilmektedir. Mons Tıbbi Giyim Üreti..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)