Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

MONS

BİZ KİMİZ ?

MON’S Medikal Tekstil Ltd. Şti. 20 yılı aşkın deneyimi ile uluslararası üniforma ve iş giyim sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Sıkça değişen üniforma modellerimiz ve tasarımlarımızla modayı ve trendi yaratıp formalarımızı çekici bir hale getirdik. Amacımız müşterilerimizin üniformalarımızla kendilerini çok daha rahat ve bütün hissetmelerini sağlamaktır.

MON’S, hazır ve siparişler üzerine hastanelerden, sağlık kuruluşlarına, güzellik merkezlerinden spa ve estetik salonlarına, kat hizmetlilerinden, resepsiyona, aşçılardan, mutfak görevlilerine kadar her türlü kurumsal sektörü giydirmektedir.

VİZYON- MİSYON

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kalitede, hizmette ve bayi ilişkilerimizde, en iyi olmak ana hedefimizdir. İlişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.