Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Kadın Sadece Üst

Kadın doktor cerrahi formaları Mons Medikal sitesinin en çok satan üniforma çeşitlerinden biridir. Cerrahi forma takımı alt ve üst olarak satılsa da özellikle de desenli scrubs modellerinin ortaya çıkması ile birlikte cerrahi üst forma modelleri daha çok tercih edilmeye başlandı. Sürekli farklı desenli cerrahi forma modellerinin üretiliyor olması da kadın doktor forması sadece üst olarak ayrı bir kategorinin öne çıkmasına zemin hazırladı.

Cerrahi formalar alt ve üst takım olarak satılırlar ancak çoğu zaman aynı hızda eskimeye ya da yıpranma göstermezler.  Bazen sadece alt doktor forması daha kolay yıpranabilirken bazen de üst doktor forması daha hızlı eskir.

Bu nedenle de kadın cerrahi takım 2’li olarak satın alınsa da kullanım sonucu aynı deformeye sahip olmazlar. Kadın doktor üst forma modelleri daha çok ayrı ayrı satın alınır ve sonrasında da terikoton kadın doktor pantolonları ile kombinlenir. Yıpranma payı kullanıma göre değişse de kadın doktor forması üst modellerinin daha hızlı eskimesi de oldukça sık karşılanan bir durumdur.

Terikoton kadın tek üst modelleri önceki yıllarda tek renk idi cerrahi takım olarak tek renk giyilirdir. Ancak son yıllarda desenli scrubs modellerinin ortaya çıkması ile birlikte doktor forması modelleri de renklendi ve ortaya son derece eğlenceli tasarımlar çıktı.

Terikoton kumaş nefes alabilen bir kumaştır ve terletmez özelliği bulunur. Hastane ortamında hızlıca kirlenebilen ve her türlü biyolojik lekeye maruz kalan doktor formasının lekelerinin kolayca çıkması oldukça önemlidir. Terikoton kadın cerrahi forma üst modelleri leke tutmama özelliği sayesinde oldukça işlevseldir ve kısa programda, düşük ısıda yıkandığında üzerindeki lekelerin tamamını kolayca üzerinden atar. Aynı zamanda kolay ütülenebilen ve uzun süre ütüsü bozulmadan kullanılabilen kadın doktor üst forma modelleri zorlu çalışma saatleri içerisinde de rahat bir kullanım sağlar.

Mons Medikal cerrahi giyim, doktor forması ve daha birçok tıbbi giyim ürünlerini bir arada bulabileceğiniz online alışveriş sitesidir. Kolay değişim ve iade imkanı sunan Mons medikal sitesinden yapacağınız her alışverişte kişiye özel doktor forması siparişi vermeniz de mümkündür. İsme özel doktor forması satın almak için ürün sepete attıktan sonra açıklama kısmında isimi doktor forması istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Desenli Üst Beyaz Kedi
2-3 Days
MODEL  :  V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL  GENEL ÖZELLİKLERİ : Kedi Desenli Önlük Tericotton Kumaştan Üretilmiştir. Doktorların,Hemşireleri,Sağlık Çalışanlarının, Diş Hekimlerinin ,Pedagogların,G&uum..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenli Üst Diş
2-3 Days
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :  XS-S-M-L-XL   Genel Özellikleri :  Pembe Diş Desenli Önlük Diş Hekimlerinin Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiş olup terletmez Yaz Kış Kullanılabilir. Doktor forması üst modelleri renk..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenli Üst Mavi
2-3 Days
MODEL   :  V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Mavi Desenli Önlük Rahat, Kullanışlı,Terletmeyen ürünümüz Yerli Üretimdir.   Desenli Üst Ma..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenlİ Üst Toy Fixer
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    :  XS-S-M-L-XL GENEL ÖZELLİKLER :     Mock Wrap Oyuncak Fixer Baskılı Unıforması Pediatri Bölümlerinin En Çok Satan Ürünüdür. Terricoton Ku..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Kedi Desenli  Üst
2-3 Days
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ : V Yaka Kedi Desenli Cerrahi Takım Unisexs Model Olup Hem Bayanların Hemde Bayların Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. Yaz Kış Kullanılabilmektedir. Mons Tıbbi Giyim Üreti..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)