Menu
Your Cart
200TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Desenli Üst Mavi

Desenli Üst Mavi
70,00TL
Vergiler Hariç: 70,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: K2579-14

MODEL   :  V YAKA

KUMAŞ   : TERİCOTON

BEDEN    : XS-S-M-L-XL

 

GENEL ÖZELLİKLERİ : 

  • Mavi Desenli Önlük
  • Rahat, Kullanışlı,Terletmeyen ürünümüz
  • Yerli Üretimdir.

 

Desenli Üst Mavi doktor forması doktorların, hemşirelerin ya da diğer sağlık dallarında çalışan personellerin sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

Doktor forması üst modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir ve yoğun çalışma ortamını daha renkli bir hale getirir.

V yakalı renkli doktor üniforması yarasa kolludur, biri göğüste olmak üzere 3 cebi bulunur ve yandaki yırtmaçları ile daha dinamik bir hareket alanı sağlar.

Unisex doktor forması üst modelleri, doktor pantolonları ile kolaylıkla kombin yapılarak şık bir tarz elde edilebilir.

Desenli üst mavi doktor üniforması klinik muayene alanlarında olduğu gibi doktor ameliyat kıyafeti olarak da kullanılır. Ameliyat üniformaları modelleri olarak tercih edilen her formanı üzerine ameliyathaneye girerken boks önlüğü giyilmesi zorunludur.

Desenli scrubs rahat tasarımlıdır ve terletmez kumaşı sayesinde hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir.

Kişiye özel doktor üniforması satın almak isterseniz satın alma adımları sırasında karşınıza çıkan açıklama ekranını isme öze doktor forması talebinizi belirtmeniz yeterlidir.

Terikoton kumaş ince bir yapıya sahiptir. Uygun kullanım ve yıkama koşulları sağlanırsa uzun yıllar boyunca kullanılabilirler.

Açık renk ya da beyaz doktor üniforması ve desenli doktor üniforması birlikte yıkanmaması ürünün ömrünü uzatmak için oldukça önemlidir.

 

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!