Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Kadın Hemşire Takımları

Kadın hemşire takımları alt ve üst aynı renkte satılan cerrahi forma takımlarıdır. Bu takımları tek bir paket içerisinde hem alt hem de üst olarak satın almak mümkün olduğu gibi aynı zamanda düz renk ya da desenli cerrahi forma üst modelleri ile takım kombinler tasarlamanız da mümkündür.

Kadın hemşire formaları da doktor formaları gibi desenli scrubs modasına ayak uyduran kategorilerin başında yer alır. Kadın hemşire formaları aynı zamanda doktor forması ya da cerrahi forma olarak da giyilebilmektedir.

Ülkemizde hemşire nöbetleri uzun saatler süren nöbetlerdir ve hemşirelerin çoğunun bir mesaisi biter bitmez diğer mesaisi başlar. Hal böyle olunca da her hemşire dolabında yedek hemşire forması bulundurmak ister. Bu nedenle hemşire formaları hafif, kaliteli ve hemşireleri yormayan ince bir kumaş olan terikoton kumaştan üretilir.

Terikoton kadın hemşire forması leke tutmaz ve terletmez. Kısa programda ve düşük ısılarda yıkandığında dâhi lekeleri kolayca çıkartmak mümkündür. Terikoton ütülenmesi kolay ve ütüsünün bozulması zor olan bir kumaştır. Rahat kesim hemşire formaları nefes alabilme özelliği sayesinde de terlemeyi önler ve kısa sürede kurur. Bu sayede de kullanımı ve bakımı uğraştırıcı değildir. Doğru yıkama ve kullanma koşulları uygulandığında uzun yıllar boyunca formanız dolabınızda yer alabilir. Desenli hemşire formaları ise takım halinde değil alt ve üst olarak ayrı ayrı satılır. Desenli hemşire scrubs modelleri seçimi yapmak isterseniz de terikoton hemşire pantolonu ile formanızı tamamlayabilirsiniz.

Kadın hemşire takımları klinikte, acil serviste, muayenede, klinikte, nöbette ya da ameliyathanede giyilebilen cerrahi forma takımlarıdır. Desenli kadın hemşire forması aynı desenli hemşire bonesi ile de takım olarak satın alınarak da takım halinde kullanılabilmektedir.

Kadın Hemşire formaları hastane, veteriner kliniği, muayenehane gibi sağlık kuruluşları ile birlikte estetik ve güzellik merkezlerinde, özel laboratuvarlarda ya da diğer sağlık kuruluşlarında da gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. İsme özel hemşire forması üretimi de yapan Mons Medikal sitesinden alışveriş yaparken kişiye özel hemşire forması talebinizi sipariş esnasında belirtmeniz yeterlidir.

Mons tıbbi giyim her üründe olduğu gibi kadın hemşire formaları için de koşulsuz iade imkanı sunar.

Hastane ortamında şık ve zarif görünmenin yolunu açan Kadın Doktor Hakim Orta Boy Yaka Vizit Önlüğü rahat kesimi ile de kadın doktorların en çok tercih ettiği modellerden biridir. Beyaz doktor önlüğü üç farklı cebe sahiptir. Cepler..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Mons Tıbbi Giyim Koleksiyonu Uzun Yıllardır Kalitesinden Ödün Vermeden Sağlık Çalışanlarına Kendi Tasarımlarını Sunmaktadır. Çalışanların Konforu İçin Özveriyle Üretilmektedir. Hastane ortamında şık ve zarif görünmenin yolunu açan Kadın Do..
160,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
En çok tercih edilen MONS cerrahi takımlar tasarım olarak hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilmiştir. Cerrahi takımlar doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ve diğer sağlık personelleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cerrahi takımlar alp..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)