Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Kadın Sadece Alt

Kadın cerrahi takımlar alt ve üst olarak iki parça halinde giyilir. Ancak her zaman aynı ölçüde yıpranma göstermeyebilirler. Bazen kadın cerrahi takım altı hızlıca yıpranabilirken bazen de cerrahi takım üst kısmı daha kolay eskir ya da yıpranır. Bu gibi durumlarda cerrahi takımlar ayrı ayrı alınarak sadece yıpranmış olan giysi yenisi ile değiştirilebilir.

Kadın cerrahi takımı satın almak yerine desenli scrubs da alabilir ve terikoton kadın alt pantolon ile takım yapabilirsiniz. Ayrıca sadece cerrahi kadın alt pantolon ihtiyaç duyarsınız da sadece bu ürünü almanız mümkün.

Dolabınızdaki cerrahi üst modelleri fazla ise de her seferinde yedek bir cerrahi takımım olsun diyorsanız da üst sayısına eşit sayıda sadece alt kadın doktor forması almanız oldukça isabetli bir karar olacaktır.

Terikoton kadın tek pantolon modelleri tek renk olurlar ve desenli kumaştan üretilmezler. Bu nedenle de özelikle de desenli cerrahi üst modelleri ile müthiş şekilde kombinlenebilirler. Özellikle de desenli scrubs çeşitleri satın alan kullanıcılar cerrahi alt forma ile üniformalarını kombin yapmak isterler. Tek alt pantolon terikoton modelleri, desenli cerrahi forma ya da düz tek cerrahi üst çeşitleri ile kolayca birleşebilecek renklere ve uyuma sahiptir.

Terikoton kumaştan üretilen kadın doktor forması alt modelleri leke tutmaz, kısa programda ve düşük derecede yıkanabilir. Kolay ütülenebilir ve uzun süre kullanılmasına rağmen ürünün üzerinde derin kırışıklıklar oluşmaz. Bu sayede kolay kullanım ve bakım ile zamandan da kazandırır.

Terikoton doktor forması nefes alabilen ince dokulu bir kumaştır fakat doğru şartlarda yıkandığında uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Mons Tıbbi Giyim’den satın alınan her üründe koşulsuz iade garantisi bulunur. Site üzerinden kolayca iade bildirimi açarak iade işlemini yapmanız mümkündür.

MODEL : Lastikli Boru Paça KUMAŞ : İthal Terry Cotton Kumaş %65 Polyester %35 Cotton BEDEN : XS-S-M-L-XL GENEL KULLANIM ALANLARI :  Ürünlerimiz Nefes Alabilen İthal Kumaşlardan Üretilmiş Olup Kolay Ütü Yapılabilen Gün Boyu Rahat Hissedebil..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)