Menu
Your Cart
200TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Desenli Üst Diş

Desenli Üst Diş
70,00TL
Vergiler Hariç: 70,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: D/502

Mevcut Seçenekler:

MODEL : V YAKA

KUMAŞ : TERİCOTON

BEDEN :  XS-S-M-L-XL

 

Genel Özellikleri : 

  • Pembe Diş Desenli Önlük
  • Diş Hekimlerinin Tercihidir.
  • Tericoton Kumaştan Üretilmiş olup terletmez
  • Yaz Kış Kullanılabilir.

Doktor forması üst modelleri renkli ve eğlenceli tasarımları ile son zamanların en moda tıbbi giyim ürünüdür.  

Desenli üst diş, diş doktoru üniforması ürün grubunun da en çok satılan ürünlerinden birisidir. Diş desenli hemşire forması ya da diğer tüm branşlarda tercih edilebilen bir modeldir.

Unisex doktor üst forması modelleri içinde en çok satılan ürünlerden biri olan Desenli Forma Üst Diş, yarasa kol denen kol tasarımına sahiptir ve V yakalıdır.

Biri göğüste olmak üzere toplamda 3 adet cebi bulunan doktor önlüğü yan kısımlarından yırtmaçlıdır. Bu da kullanım kolaylığı sağlar.

Desenli scrubs modelleri doktor pantolonları ile kolaylıkla kombinlenebilir.

Desenli üst diş hekimi üniforması yalnızca klinik muayene alanlarında giyilmez ve Doktor ameliyat kıyafeti olarak da kullanılabilir.

Desenli doktor gömleği yaz ve kış kullanılabilen terletmez terikoton kumaştan üretilmiştir. Terikoton kumaş ince bir kumaştır ve uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. Uygun yıkama koşulları sağlanırsa uzun yıllar boyunca kullanılabilirler.

İsimli doktor forması istiyorsanız bunu ürünü satın alma esnasında karşınıza çıkan açıklama bölümünde kişiye özel doktor forması talebinizi belirtmeniz yeterlidir.

Açık renk ya da beyaz doktor üniforması ve desenli doktor üniforması birlikte yıkanması tavsiye edilmez.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!