Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Erkek Sadece Üst

Erkek doktor cerrahi formaları Mons Medikal sitesinden en çok satın alınan tıbbi giysilerin başında gelir. Cerrahi formalar alt ve üst takım olarak satılır. Bazen sadece alt doktor forması daha kolay yıpranabilirken bazen de üst doktor forması daha hızlı eskir.

Bu nedenle de cerrahi takım 2’li olarak satın alınsa da kullanım sonucu aynı deformeye sahip olmazlar. Erkek doktor üst forma modelleri daha çok ayrı ayrı alınır ve sonrası erkek doktor pantolonları ile kombinlenir. Yıpranma oranı kullanıma göre değişse de erkek doktor forması üst modellerinin daha hızlı eskiyebildiğini ve deforme olabildiğini söylemek aslında çok da zor değildir.

Terikoton erkek tek üst modelleri eskiden tek renk olurdu ancak son yıllarda desenli scrubs modellerinin ortaya çıkması ile birlikte doktor forması modelleri de renklendi. Onlarca farklı desende ve renkte üretilen desenli üst modelleri terikoton kumaştan üretilir.

Terikoton kumaş nefes alabilen, terletmeyen, leke tutmayan bir kumaştır. Hastane ortamında hızlıca kirlenebilen ve türlü lekelere maruz doktor formasının lekelerinin kolayca çıkması oldukça önemlidir. Terikoton erkek cerrahi forma üst modelleri kısa programda ve düşük ısıda yıkandığında üzerindeki lekelerin tamamı kolayca çıkar. Aynı zamanda kolay ütülenebilen ve uzun süre ütüsü bozulmadan kullanılabilen erkek doktor üst forma modelleri zorlu çalışma saatleri içerisinde de rahat bir kullanım sağlar.

Mons Medikal cerrahi giyim, doktor forması ve daha birçok tıbbi giyim ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bir internet sitesidir. Kolay değişim ve iade imkanı sunan Mons medikal sitesinden yapacağınız her alışverişte dilerseniz kişiye özel doktor forması siparişi de verebilirsiniz. İsme özel doktor forması satın almak için ürün sepete attıktan sonra açıklama kısmında isimi doktor forması istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Desenli Üst Diş
2-3 Days
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :  XS-S-M-L-XL   Genel Özellikleri :  Pembe Diş Desenli Önlük Diş Hekimlerinin Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiş olup terletmez Yaz Kış Kullanılabilir. Doktor forması üst modelleri renk..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenli Üst Mavi
2-3 Days
MODEL   :  V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Mavi Desenli Önlük Rahat, Kullanışlı,Terletmeyen ürünümüz Yerli Üretimdir.   Desenli Üst Ma..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Desenlİ Üst Toy Fixer
2-3 Days
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    :  XS-S-M-L-XL GENEL ÖZELLİKLER :     Mock Wrap Oyuncak Fixer Baskılı Unıforması Pediatri Bölümlerinin En Çok Satan Ürünüdür. Terricoton Ku..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Kedi Desenli  Üst
2-3 Days
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ : V Yaka Kedi Desenli Cerrahi Takım Unisexs Model Olup Hem Bayanların Hemde Bayların Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. Yaz Kış Kullanılabilmektedir. Mons Tıbbi Giyim Üreti..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)