Menu
Your Cart

Erkek

Mons medikal erkek doktorların, erkek hemşirelerin ya da tüm erkek sağlık çalışanlarını tıbbi giyim ihtiyacını karşılayacak kadar fazla ürün grubuna sahiptir.

Erkek doktor önlüğü, erkek cerrahi takımları, erkek sabo terlikler, erkek doktor formaları gibi çok çeşitli medikal forma modelleri farklı kategorilerde erkek sağlık çalışanlarının hizmetine sunulmuştur.

Erkek cerrahi takımlar

Erkek doktor forması renkli ve desenli olarak ikiye ayrılır. Düz renk erkek cerrahi takımlar tek renk olarak satışa sunulur ve alt üst aynı renktedir. Desenli scrubs da denen desenli erkek forması, gerek vizit ve klinikler de gerekse de ameliyathanelerde giyilen bir takımdır. Desenli cerrahi takım almak isterseniz de desenli üst forma modelleri arasından seçim yaparak pantolon ile kombin yapabilir ve kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Erkek vizit önlüğü

Erkek vizit gömlekleri hakim yaka erkek vizit önlüğü, klasik yaka erkek vizit önlüğü (V yaka doktor önlüğü) olarak iki farklı modele sahiptir. Erkek vizit önlükleri alpaka kumaştan imal edilmiştir. Bu sayede leke tutmama özelliğine sahiptir ve kısa programda düşük derecede yıkanarak leke kolayca çıkartılabilir.

Desenli Üst Mavi
-17 %
MODEL   :  V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ :  Mavi Desenli Önlük Rahat, Kullanışlı,Terletmeyen ürünümüz Yerli Üretimdir.   Desenli Üst Ma..
50,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Desenlİ Üst Toy Fixer
-17 %
MODEL   : V YAKA KUMAŞ   : TERİCOTON BEDEN    :  XS-S-M-L-XL GENEL ÖZELLİKLER :     Mock Wrap Oyuncak Fixer Baskılı Unıforması Pediatri Bölümlerinin En Çok Satan Ürünüdür. Terricoton Ku..
50,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Erkek Beyaz V Yaka  Cerrahi Takım Erkek Beyaz V Yaka  Cerrahi Takım
-11 %
En çok tercih edilen MONS cerrahi takımlar tasarım olarak hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilmiştir. Cerrahi takımlar doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ve diğer sağlık personelleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cerrahi takımlar alp..
80,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Kedi Desenli  Üst
-17 %
MODEL : V YAKA KUMAŞ : TERİCOTON BEDEN :XS-S-M-L-XL   GENEL ÖZELLİKLERİ : V Yaka Kedi Desenli Cerrahi Takım Unisexs Model Olup Hem Bayanların Hemde Bayların Tercihidir. Tericoton Kumaştan Üretilmiştir. Yaz Kış Kullanılabilmektedir. Mons Tıbbi Giyim Üreti..
50,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
V Yaka Erkek Kara Yeşil Cerrahi  Takımı
-11 %
MODEL   : AÇIK - V YAKA   KUMAŞ   : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON BEDEN    : XS –S-M-L-XL-XXL MONS cerrahi takımlar unisex kalıplar yerine kadın ve erkek olmak üzere iki farklı kalıplarla üretilmişlerdir. Bu sadece kadın cerrahi..
80,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
V Yaka Erkek Lacivert Cerrahi  Takımı
-11 %
MODEL : Zarf V Yaka   KUMAŞ : Terrycotton % 67 Pes %33 Cotton     BEDEN :  XS-S-M-L-XL MONS cerrahi takımlar kadın ve erkek olmak üzere iki farklı kalıplarla üretilmişlerdir ve unisex cerrahi takım sadece cerrahi takım kombini yapıldığında se&ccedi..
80,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
V-Yaka Erkek Açık Yeşil  Cerrahi Takımı
-11 %
MODEL : Açık - V Yaka   KUMAŞ: Terrycotton %67 Pes %33 Cotton     MONS erkek cerrahi takım erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar ürtetilir. Bu sayede cerrahi takım bayan ya da cerrahi takım erkek kullanıcının beden kalıpları ile tam uyu..
80,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
V-Yaka Erkek Bordo Cerrahi Takımı
-11 %
MODEL : AÇIK V YAKA   KUMAŞ: TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON     BEDEN: XS-S-M-L-XL XXL MONS V-Yaka Erkek Bordo Cerrahi Takımı erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar üretilmiştir. unisex kalıpların dışına çıkılarak üre..
80,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
V-Yaka Erkek Rodrigo Cerrahi Takımı
-11 %
MODEL : V-YAKA KUMAŞ : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON     BEDEN : XS-S-M-L-XL MONS V-Yaka Erkek Bordo Cerrahi Takımı erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar üretilmiştir. Unisex kalıplara nazaran kullanıcıya çok daha fit bir görüm..
80,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)