Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Erkek Sadece Alt

Cerrahi takımlar aynı ölçüde yıpranma göstermeyebilir. Bazen cerrahi takım altı daha hızlı eskiyebilirken bazen de cerrahi takım üst kısmı daha eskir. Cerrahi takım alırken takım almak yerine desenli scrubs almak isterseniz ya da sadece cerrahi üst almaya ihtiyaç duyarsınız takım almak yerine alt ve üstü tek tek alabilirsiniz. Dolabınızdaki cerrahi üst çeşitleri fazla ise de her seferinde temizde bir cerrahi takım olsun diyorsanız da üst sayısını eşit sayıda sadece alt erkek doktor forması almanız oldukça isabetli bir karar olacaktır.

Terikoton erkek tek pantolon modelleri genelde tek renk olurlar ve cerrahi üst modelleri ile kombinlenirler. Özellikle de desenli scrubs çeşitleri satın alan kullanıcılar cerrahi alt forma ile üniformalarını kombin yapmak isterler. Tek alt pantolon terikoton kumaş çeşitleri desenli cerrahi forma ya da düz tek cerrahi üst çeşitleri ile kolayca birleşebilecek renklere sahiptir.

Terikoton kumaştan üretilen erkek doktor forması alt modelleri leke tutmaz, kısa programda ve düşük derecede yıkanabilir. Kolay ütülenebilir ve uzun süre kullanılmasına rağmen ürünün üzerinde derin kırışıklıklar oluşmaz.

Terikoton doktor forması nefes alabilen ince dokulu bir kumaş olmasına rağmen doğru şartlarda yıkandığında ve kullanıldığında uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Mons Tıbbi Giyim’den satın alınan her üründe koşulsuz iade garantisi bulunur. Site üzerinden kolayca iade bildirimi açarak iade işlemini yapmanız mümkündür.

Bu kategoride ürün bulunamadı.