Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma
2-3 Days
Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma
120,00TL
Vergiler Hariç: 120,00TL
  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • Model: D/536

Mevcut Seçenekler:

Mons Tıbbi Giyim Koleksiyonu sağlık çalışanların en vazgeçilmez ürünlerini ve tıp dünyasına özel tasarım doktor önlüğü üretimi yapan bir markadır.

Sağlık çalışanlarının zorlu çalışma saatleri içinde rahatlıkları için özel üniformalar tasarlayan Mons Medikal desenli doktor önlüğü arayan sağlıkçıların en vazgeçilmez markasıdır.

Desenli scrubs tasarımında sektör öncüsü olan Mons Tıbbi Giyim, sadece tıp dünyasına özel tasarımlar yapmaktadır. Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma da bu özel tasarımların arasında yer alır.

Kişiye özel doktor önlüğü satın almak ve doktor gömleğine isim yazdırmak istiyorsanız, sipariş esnasında bu talebinizi belirtmeniz yeterlidir.

Doktor önlüğü kalıbı doktorların rahat edeceği biçimde tasarlanmış olmalıdır. Bu da doktor forması üretilirken unisex kalıplardan ziyade erkek doktor önlüğü ya da kadın doktor önlüğü gibi özel kalıpların kullanılması ile mümkündür

Medikal önlük tasarımında cinsiyete özel kalıplar kullanarak daha rahat bir çalışma ortamı sağlayan Mons marka üniformalar konforlu kesimlerinin yanı sıra kullanıcıya şık ve zarif bir görünüm sağlar.

Doktorların yanı sıra hemşire, sağlık personeli, ebe, radyoloji uzmanı, diş hekimi gibi sağlıkçılar da doktor önlüğü giyerler. Bu da Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma tasarımının sadece doktorlara özel olmadığının kanıtıdır.

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma, V yaka şeklinde tasarlanmıştır ve sol göğüs üzerinde kalem, stetoskop, termometre gibi aletleri koymak için geniş bir cep bulunur.

Terikoton kumaştan üretilen cerrahi forma %65 polyester %35 pamuk kumaş içeriğine sahiptir. Terikoton doktor önlüğü kumaşı terletmeyen ve nefes alabilen bir kumaştır.

Kanserojen maddeler içermeyen bir kumaş olan tericoton kumaşı ile üretilen Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma, sadece üst olarak gönderilir.

Hem kadın hem de erkeğe özel kalıplar yapılan üretimler sayesinde bele tam oturur ve kişiye fit görünüm verir.

Kolay ütülenebilme özelliğine sahip olan cerrahi üniforma uzun süre boyunca derin kırışıklıklar olmadan giyilebilir.

Leke tutmaz kumaştan üretilen üniforma düşük ısıda uygun deterjanla yıkanarak kolayca temizlenir.

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma tek bir üründür ve kullanıcıya sadece üst olarak gönderilir.

Mons cerrahi formalar kategorisinde yer alan cerrahi takım üniformaların altı ile uyumlu kalıplardan ve aynı kumaş türünden imal edilir. Dilediğiniz alt üniformayı kullanarak kendinize özel kombin yapmanız da mümkündür.

Cerrahi üst üniforma XS-S-M-L olmak üzere bedenlere göre üretilmektedir.

Mons üniforma, unisex kalıplar yerine kadın-erkek kalıpları ile çalışarak vücuda çok daha fazla uyum sağlayan terikoton ince doktor önlüğü modelleri üretmektedir.

YIKAMA TALİMATI:

Ambulans Temali Desenli Cerrahi Forma polyester ve viskon kumaşların karışımından imal edilir.

Desenli Cerrahi Forma ütüsü oldukça kolaydır. Mümkünse ütünün pamuklu ve polyester ayarı tercih edilmeli ya da orta sıcaklıkta ütülenmelidir.

Renkli cerrahi forma çamaşır makinesinde yalnızca uygun renklerle birlikte ve maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Yıkama esnasında ağartıcılar kullanılmamalıdır.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!