Menu
Your Cart

Cerrahi Takımlar

Sağlık sektörü çalışanları uzun saatler boyunca ayakta duran, saatlerce nöbet tutan çalışanlardır. Bu nedenle mesai saatleri içinde rahat kıyafetler giymeleri bizim için son derece önemlidir. Cerrahi takımlar da bu nedenle rahat kesim denen özel kalıplarla üretilir ve bu sayede doktorların, hemşirelerin ya da diğer tüm sağlık çalışanların rahat hareket etmesini sağlar.

Tüm medikal giysiler gibi cerrahi takımlar da en kaliteli ve bir o kadar da rahat kumaştan üretilir. Cerrahi takım kumaşları için en sık tercih edilen kumaş türü terikoton kumaştır. Bu kumaş ince ve hafif yapıda, nefes alabilen, terlemeyi azaltan, leke tutmayan ve uzun süreli kullanımlarda dahi derin kırışıklıklar oluşturmayan bir kumaştır. Aynı zamanda doğru yıkanma şartlarına uyulduğu müddetçe cerrahi takımlar uzun süre kullanılabilmektedir.

Uzun çalışma saatlerinin getirmiş olduğu yorgunluk hissi bir süre sonra doktorun, hemşirenin ya da diğer sağlık çalışanlarının üzerindeki formayı dahi ağır hissetmesine neden olur. Kumaşın hafif bu sayede kıyafetin taşınması kullanıcıyı yormaz.

Normal mesai saatleri içinde de sık sık giyilse de cerrahi takımlar aslında ameliyathaneye özgü hazırlanan bir üniforma çeşididir. Ameliyathane forması olarak da bilinen cerrahi forma takımları son yıllarda desenli modelleri ile oldukça eğlenceli ve ilgi çekici bir hal almıştır.

Cerrahi forma üst modelleri desenli scrubs da denen sayısız farklı tasarımda ve desende üretilir. Cerrahi forma düz renk de olsa desenli de olsa her modelde kullanım kolaylığı sağlaması açısından cepler bulunur. Cerrahi forma alt modelleri ise beli lastikli ve bağcıklı olarak üretilir. Bu sayede belinizi sıkmaz ve bağcığı ile istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz.

Kadın cerrahi forma ve erkek cerrahi modelleri unisex kalıplarla üretilir. Beden seçimi yaparken bazı kullanıcılar rahat olması için bir beden büyük ameliyat forması tercih ederler ancak formalar rahat kesim olduğu için kendi bedeninize göre seçmeniz tavsiye edilir.

Cerrahi formayı kimler giyer?

Cerrahi takımlar yalnızca hastanelerde değil güzellik merkezlerinde, sağlık merkezlerinde, özel laboratuvarlarda da kullanılır. Bu merkezlerde de sağlık, hijyen kuralları oldukça önemlidir ve bundan dolayı tüm çalışanlar mesai saatleri içinde üniforma giyerler.

İsme özel cerrahi forma satın almak isterseniz siparişinizi oluştururken kişiye özel cerrahi forma talebinizi açıklama kısmında belirtmeniz yeterlidir. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek de bilgilerinizi teyit ettirebilirsiniz.

Mons medikal forma modelleri şu anda olduğu gibi her zaman en uygun fiyatlar sunar ve kredi kartı ile ödeme ya da banka havalesi ile ödeme gibi satın alım esnasında kolaylık sağlar. Mons tıbbi giyim her üründe olduğu gibi cerrahi takımlar da koşulsuz iade imkanı sunar.

En çok tercih edilen MONS cerrahi takımlar tasarım olarak hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilmiştir. Cerrahi takımlar doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ve diğer sağlık personelleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cerrahi takımlar alp..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
En çok tercih edilen MONS cerrahi takımlar tasarım olarak hem kadın hem de erkekler için özel olarak üretilmiştir. Cerrahi takımlar doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ve diğer sağlık personelleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cerrahi takımlar alp..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL   : AÇIK - V YAKA   KUMAŞ   : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON BEDEN    : XS –S-M-L-XL-XXL   MONS cerrahi takımlar unisex kalıplar yerine kadın ve erkek olmak üzere iki farklı kalıplarla üretilmişlerdir. Bu sadece kad..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : Zarf V Yaka   KUMAŞ : Terrycotton % 67 Pes %33 Cotton       BEDEN :  XS-S-M-L-XL MONS cerrahi takımlar kadın ve erkek olmak üzere iki farklı kalıplarla üretilmişlerdir ve unisex cerrahi takım sadece cerrahi takım kombini yapıldığınd..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : V-YAKA KUMAŞ : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON BEDEN : XS-S-M-L-XL-XXL MONS cerrahi takımlar unisex kalıplar ile üretilmez. Kadın cerrahi takım ya da erkek cerrahi takım modelleri vücuda daha kolay oturur. Cerrahi takım bayan kalıpları ile cerrahi takım erkek arasındaki ..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : Açık - V Yaka   KUMAŞ: Terrycotton %67 Pes %33 Cotton       MONS erkek cerrahi takım erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar ürtetilir. Bu sayede cerrahi takım bayan ya da cerrahi takım erkek kullanıcının beden kalıpları i..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : AÇIK V YAKA   KUMAŞ: TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON     BEDEN: XS-S-M-L-XL XXL MONS V-Yaka Erkek Bordo Cerrahi Takımı erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar üretilmiştir. unisex kalıpların dışına çıkılarak üre..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : V-YAKA KUMAŞ : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON     BEDEN : XS-S-M-L-XL MONS V-Yaka Erkek Bordo Cerrahi Takımı erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar üretilmiştir. Unisex kalıplara nazaran kullanıcıya çok daha fit bir görüm..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL   : V -YAKA KUMAŞ   :TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON BEDEN    : XS-S-M-L-XL-XXL Kadın cerrahi forma modelleri, unisex kalıplar yerine kadın bedenine en uygun rahat kesim kalıpları kullanılarak üretilir. Bu sayede üste daha iyi oturur ve şık bir ..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : V-YAKA KUMAŞ : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON BEDEN : XS-S-M-L-XL V-yaka kadın bordo cerrahi takımı kadınlara özel bir üniformadır ve kadınlar için hazırlanan rahat kalıplar kullanılmıştır. Bu sayede unisex ürünlere göre üste daha iyi oturur ..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL: V-Yaka KUMAŞ : TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON BEDEN : XS-S-M-L-XL V-yaka kadın limon küfü cerrahi takımı kadınlara özel kalıplar kullanılarak üretilir. Bu sayede kullanıcının bedenini sararak fit ve şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Kü..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
MODEL : V-YAKA KUMAŞ: TERRYCOTTON %67 PES %33 COTTON  BEDEN : XS-L V-yaka kadın rodrigo cerrahi takım kadınlara özel olarak hazırlana kalıplarla üretilen bir üniformadır ve bu sayede de rahat kullanım sağlar. V-Yaka Kadın Rodrigo Cerrahi Takım unisex ürünle..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)