Menu
Your Cart
200TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Balık Desenli Bone

Balık Desenli Bone
15,00TL
Vergiler Hariç: 15,00TL
  • Stock: 2-3 Days
  • Model: BO-0002

KUMAŞ : TERİCOTTON

BEDEN : STANDART

 

GENEL AÇIKLAMA :

  • Balık desenli Bonesi
  • Tericoton Kumaştan Üretilmiş olup terletmez
  • Pediatri Doktorlarının tercihidir.
  • Gün Boyunca Rahatlıkla Kullanılabilir

Doktor bonesi modellerimizin tümü aynı zamanda cerrahi bone, paramedik bonesi, ameliyathane bonesi, hemşire bonesi, diş hekimi bonesi gibi birçok alanda kullanılan bonelerdir. Bu nedenle de farklı branşlarda hizmet veren sağlık personeli tarafından kullanılmaktadır.

Desenli bone modelleri arasında yer alan balık desenli bone bağcıklıdır ve arkadan lastiklidir. Bu sayede kafanızda kayma ya da düşme yapmadan uzun süre sabit kalabilir.

Kişiye özel doktor bonesi tercih etmek istiyorsanız, ürünü satın alıp sete ekledikten sonra açıklama kısmında talebinizi ‘doktor bonesi isme özel’ şeklinde belirtmeniz gereklidir. Doktor bonesi isim yazılı yerine logolu olsun isterseniz de iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm doktor hemşire bonesi çeşitlerini sitemizin ‘boneler’ kategorisinde görebilir ve istediğiniz renkli doktor bonesi modelleri arasından seçebilirsiniz.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!