Menu
Your Cart
200TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Mürdüm Renkli Bone

Mürdüm Renkli  Bone
Etiketler: bone , bone , cerrahi bone
Mürdüm Renkli Bone
15,00TL
Vergiler Hariç: 15,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: BO-0001

KUMAŞ : TERİCOTTON

BEDEN  : STANDART

GENEL AÇIKLAMA :

  • Sade seçimi olanlara hitaben üretilmiştir.
  • Tericotton Kumaş terletmez 
  • Ameliyatlarda Kullanıma uygundur.

Mürdüm renkli cerrahi bone, düz renk cerrahi bone arayanların öncelikli tercihleri arasında yer alır.

Amerikan cerrahi bone adı ile de bilinen doktor bonesi sadece doktorlar tarafından kullanılmaz. Mürdüm doktor bonesi, hemşire bonesi, diş hekimi bonesi, paramedik bonesi, ameliyathane bonesi olarak da tercih edilmektedir.

Mürdüm doktor bonesi arkadan lastikli ve bağcıklıdır. Böylece kafanızda kayma ya da düşme yapmadan uzun süre sabit kalabilir.

Kişiye özel doktor bonesi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basittir. Ürünü satın almak için sepetinize ekleyin ve karşınıza çıkan açıklama kısmına istediğiniz açıklamayı tüm detayları ile yazın. Açıklama kısmına detayları yazmadan önce ‘doktor bonesi isme özel’ ya da ‘doktor bonesi isim yazılı’ gibi kısa başlıklar atmanızı ve ardından isim, logo gibi detayları yazmanızı öneririz. Bu hem siparişinizin daha hızlı hem yanlışsız hazırlanmasını sağlayacaktır.

Kurum logosu ya da Atatürk imzalı bone gibi çok daha spesifik özel işlemeler için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmeniz gerekir.

Doktor hemşire bonesi modellerini web sitemizin ‘boneler’ kategorisinden inceleyebilir ve istediğiniz düz renk doktor bonesi modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!