Menu
Your Cart
200TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Lacivert Bone

Lacivert Bone
Lacivert Bone
15,00TL
Vergiler Hariç: 15,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: BO-0003

KUMAŞ : TERİCOTTON

BEDEN  : STANDART

Düz renk cerrahi bone çalışma alanında daha sade görünme isteyen sağlık personellerinin sıklıkla tercih ettiği doktor bonesi modellerindendir.

Amerikan cerrahi bone de denen doktor bonesi aynı zamanda hemşire bonesi, diş hekimi bonesi, paramedik bonesi, ameliyathane bonesi olarak da tercih edilmektedir.

Lacivert doktor bonesi arkadan lastikli ve bağcıklıdır. Böylece kafanızda kayma ya da düşme yapmadan uzun süre sabit kalabilir.

Kişiye özel doktor bonesi satın almak istiyorsanız, ürünü satın almak içi alışveriş sepetine ekledikten sonra, karşınıza çıkan açıklama kısmına talebinizi yazabilirsiniz. Açıklama kısmına detayları yazmadan önce ‘doktor bonesi isme özel’ ya da ‘doktor bonesi isim yazılı’ gibi kısa başlıklar atmanız ve bundan sonra isim, logo gibi detayları yazmanızı öneririz.

Kurum logosu ya da Atatürk imzalı bone gibi daha özel işlemeler için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Doktor hemşire bonesi modellerini sitemizin ‘boneler’ kategorisinden inceleyebilir ve istediğiniz düz renk doktor bonesi modelleri arasından seçebilirsiniz.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!