Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Bone

Doktor bonesi, doktor formasına hareket ve ayrı bir hava katan önemli bir parçadır. Hastanelerde birkaç yıl öncesine kadar kullanılan tek kullanımlık boneler için artık miadını doldurdu demek yanlış olmaz değil mi? Tek kullanımlık hastaneler boneleri devri kapanmaya başlayınca onların yerini alan ve sağlık çalışanı tarafından severek kullanılan doktor boneleri şık duruşu ve tarzınızı kıyafetinize yansıtmanızı sağlayacak onlarca farklı çeşitle tasarlandı.

İsme özel doktor bonesi ile de tarzınızı tam anlamıyla ortaya çıkartmanın mümkün. Özel kesimli, lastikli ve bağcıklı yapısı ile başınızda tek kullanımlık önce bonelerden çok daha şık bir duruş sergileyen doktor bonesi de tıpkı diğer üniformalar gibi sadece doktorlar tarafından kullanılmaz. Veteriner bonesi, cerrah bonesi, hemşire bonesi, laborant bonesi ve röntgen teknisyeni bonesi gibi her sağlık branşından yoğun ilginin olduğu desenli boneler her alanda kullanıma uygundur.

Cerrahi formaların klasik renkleri lacivert, bordo, yeşil gibi renkleri boneler ile tamamlamak mümkün olsa da som yılların en çok ilgi çeken doktor boneleri hiç şüphesiz ki renkli ve desenli doktor boneleridir. İsme özel doktor bonesi ise tercinizi bunu siparişinin oluştururken belirtmeniz yeterlidir.

Logolu bone tasarımları da oldukça ilgi çeken modeller arasında yer alır ve kısa sürede tükenen bu ürünlere de siparişinizi tamamlaman önce göz gezdirmeniz tavsiye edilir.

Balık Desenli Bone
2-3 Days
KUMAŞ : TERİCOTTON BEDEN : STANDART   GENEL AÇIKLAMA : Balık desenli Bonesi Tericoton Kumaştan Üretilmiş olup terletmez Pediatri Doktorlarının tercihidir. Gün Boyunca Rahatlıkla Kullanılabilir Doktor bonesi modellerimizin tümü aynı zamanda ce..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
KUMAŞ : TERİCOTTON BEDEN  : STANDART Doktor bonesi modelleri farklı çalışma alanlarında ya da branşlarda görev yapan tüm sağlık çalışanlarına hitap eden bir tıbbi giysidir. Ameliyat bonesi (cerrahi bone), paramedik bonesi, hemşire bonesi, diş hekimi bonesi gibi ..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Kuru Kafa  Desenli Bone
2-3 Days
KUMAŞ : TERİCOTTON BEDEN  : STANDART   Doktor bonesi modelleri arasında yer alan Kuru Kafa Desenli Bone cerrahi bone, paramedik bonesi, ameliyathane bonesi, diş hekimi bonesi, hemşire bonesi gibi birçok kullanıcıya hitap eden bir üründür. Soyut desenli bo..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
KUMAŞ : TERİCOTTON BEDEN  : STANDART Düz renk cerrahi bone çalışma alanında daha sade görünme isteyen sağlık personellerinin sıklıkla tercih ettiği doktor bonesi modellerindendir. Amerikan cerrahi bone de denen doktor bonesi aynı zamanda hemşire bonesi, diş hekimi..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
KUMAŞ : TERİCOTTON BEDEN  : STANDART GENEL AÇIKLAMA : Sade seçimi olanlara hitaben üretilmiştir. Tericotton Kumaş terletmez  Ameliyatlarda Kullanıma uygundur. Mürdüm renkli cerrahi bone, düz renk cerrahi bone arayanların öncelikl..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)