Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

V-Yaka Erkek Açık Yeşil Cerrahi Takımı

V-Yaka Erkek Açık Yeşil Cerrahi Takımı
195,00TL
Vergiler Hariç: 195,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: K2579-13

Mevcut Seçenekler:

MODEL : Açık - V Yaka

 

KUMAŞ: Terrycotton %67 Pes %33 Cotton    

 

MONS erkek cerrahi takım erkek sağlık çalışanlarına özel kalıplarlar ürtetilir. Bu sayede cerrahi takım bayan ya da cerrahi takım erkek kullanıcının beden kalıpları ile tam uyumlu hale gelir.

V Yaka Erkek Kara Yeşil Cerrahi Takımı doktor forması, hemşire forması, veteriner forması ve daha sayısız sağlık personelleri tarafından en çok tercih edilen doktor forması modelleri arasındadır.

Cerrahi takımlar terrycotton kumaştan üretilmiştir. Terikoton cerrahi takım nefes alabilen bir yapıya sahiptir ve 4 mevsim rahat kullanım sağlar. Leke tutmaz, terletmez ve kolay ütülenebilir.

Zarf V yaka alt üst cerrahi takımlar XS -S-M-L-XL- XXL bedenlere sahiptir. Beden seçimi yaparken cerrahi takım alt ve cerrahi takım üst ayrı bedenlerde seçilebilir.

Mons Cerrahi Takımlar Hakkında Teknik Bilgi

 Mons cerrahi forma takımları alt ve üst olmak üzere 2 üründür.

Cerrahi takım içinde yer alan üst ve alt parçalar aynı renktedir. Desenli cerrahi takım satın almak istiyorsanız, desenli scrubs modelleri arasından seçim yaparak doktor pantolunu ile dilediğiniz gibi kombin yapmanız mümkündür.

zarf V yaka modeli Cerrahi doktor forması boynunuzu sıkmaz ve giyerke de çıkartırken de kolaylık sağlar.

Cerrahi forma üst parça 3 ceplidir. Cepler sağ ve sol etek kısmında 2, göğüs kısmında ise 1 adet bulunur.

Doktor forması alt parça da 3 ceplidir ve 2 ön torba cep 1 adet de arka cep bulunur.

Cerrahi forma alt modeli klasik boru kesim pantolondur.

Ürünün 40 derece ve altında yıkanması benzer renkleri ile birlikte yıkanması tavsiye edilir.

Doktor alt forma modelleri klasik boru paçadır ve beli lastikli olarak üretilir. Bel kısmında ayarlanabilir ipi bulunur ve pantolonu belinize göre ayarlamanız mümkündür.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!