Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Kadın Doktor Klasik Yaka Orta Boy Vizit Önlüğü

Kadın Doktor Klasik Yaka Orta Boy Vizit Önlüğü
150,00TL
Vergiler Hariç: 150,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: K61

Mevcut Seçenekler:

Mons Tıbbi Giyim Koleksiyonu Uzun Yıllardır Kalitesinden Ödün Vermeden Sağlık Çalışanlarına Kendi Tasarımlarını Sunmaktadır. Çalışanların Konforu İçin Özveriyle Üretilmektedir.

Hastane ortamında şık ve zarif görünmenin yolunu açan Kadın Doktor Klasik Yaka Orta Boy Vizit Önlüğü rahat kesimi ile de kadın doktorların en çok tercih ettiği modellerden biridir.

Beyaz doktor önlüğü üç farklı cebe sahiptir. Ceplerden ikisi sağ ve sol alt yanlarda bulunur ve geniştir. Diğer cep ise bir adet de sol göğüs kısmında yer alır ve daha çok kalem gibi, el feneri gibi küçük şeylerin sığacağı boyutta tasarlanmıştır.

Alpaka kumaştan üretilen beyaz doktor önlüğü kumaş içeriği %25 viskon %75 polyesterdir. Nefes alabilen bir kumaş olan alpaka terletmez ve kanserojen madde içermez. Çıtçıtlı tasarımı giyme ve çıkarma sırasında kolay kullanım sağlar.

Rahat yaka kesimi ile de konfor sağlayan beyaz önlük kulplu model olarak tabir edilen kalıba sahiptir ve ön-arka pensler ile belden oturtmalı kesimi mesai boyunca şık ve zarif görünmenizi sağlar.

Bel kısmında yer alan iki pens arasında kuşak bulunur.

Ütüsünün kolay olması ve uzun süreli kullanımda dahi minimum kırışıklık alpaka kumaşın en büyük özelliklerinin başında gelir.

Leke tutmaz kumaş, düşük ısıda yıkandığında dahi kolayca temizlenebilir. Düşük ayarda ütü ile de zahmet gerektirmeden kırışıklıkları açılır.

Kadın Doktor Klasik Yaka Orta Boy Vizit Önlüğü, doktorların yanı sıra doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, sağlık personelleri, tıp öğrencileri, stajyerler, güzellik uzmanları, laborantlar, ebeler, diş hekimleri, radyoloji tarafından da tercih edilmektedir.

  • Vizit önlüğü sadece beyaz renkte üretilmektedir.
  • Uzun kollu beyaz önlük klasik kol kesimine sahiptir.
  • Beyaz önlük XS-S-M-L-XL-XXL  bedenleri üretilmektedir.
  • Unisex kalıplara göre bedene çok daha iyi biçimde uyum sağlayan bay-bayan modelleri Mons üniforma tarafından üretilmektedir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!