Menu
Your Cart
400TL Üstü Siparişlerde 🎁🎁KARGO BİZDEN!🎁🎁

Erkek Hakim Yaka Doktor Önlüğü

Erkek Hakim Yaka Doktor Önlüğü
160,00TL
Vergiler Hariç: 160,00TL
 • Stock: In Stock
 • Model: k57

Mevcut Seçenekler:

Mons Tıbbi Giyim Koleksiyonu tıp dünyasına özel kıyafetler üreten sektörün öncü markalarındandır.

Kaliteden ödün vermeden sağlık çalışanlarının rahat ve konfor içinde çalışmalarına yardımcı olmak için tıbbi kıyafetler tasarlayan Mons Üniforma sadece tıp dünyası için kıyafetler tasarlamaktadır.

Erkek doktor beyaz önlük, cerrahi takımlar, tıbbi üniformalar ve doktor boneleri üreten Mons, uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden çeşitli üniformalar üretmektedir.

Mesai saatleri içinde son derece rahat olmaları gereken doktorlar ve tüm sağlık çalışanları beyaz gömlek tercihlerini de rahat ve bir o kadar da şık, zarif ve kullanışlı beyaz gömlek seçeneğinden yana kullanır.

Doktorlar ile birlikte aynı zamanda hemşire, anestezi teknisyenleri, sağlık personelleri, tıp öğrencileri, stajyerler, güzellik uzmanları, laborantlar, ebeler, diş hekimleri, radyoloji uzmanları gibi tüm sağlık çalışanları da beyaz gömlek giyer. Bu nedenle Erkek Doktor Klasik Yaka Vizit Önlüğü doktorlar kadar beyaz gömlek giymesi gereken tüm erkek sağlıkçılar tarafından da tercih edilir.

Erkek doktor beyaz önlük modelleri, hakim yaka beyaz gömlek ya da V yaka beyaz gömlek olarak iki yaka türünde üretilir.

Hastane gibi sık sık yoğunluğun yaşandığı çalışma ortamlarında da hem şık hem de zarif bir tarz oluşturan Erkek Hakim Yaka Doktor Önlüğü aynı zamanda rahat kesimi sayesinde de erkek doktor beyaz gömlek çeşitleri içinde en çok tercih edilen modellerdendir.

Beyaz doktor gömleği ikisi yanlarda bir tanesi de sol göğüs üzerinde olmak üzere üç farklı cebe sahiptir. Yanlarda bulunan cepler geniştir ve rahat kullanımlıdır. Sol göğüs üzerinde yer alan cep ise daha çok kalem, basacak ya da el feneri gibi küçük aletlerin sığabileceği boyuttadır.

 • Alpaka kumaştan imal edilen beyaz gömlek %25 viskon %75 polyester içeren kumaş içeriğine sahiptir. Alpaka kumaş terletmeyen ve nefes alabilen bir kumaştır.
 • Kanserojen maddeler içermeyen bir kumaş olan alpaka kumaşı ile üretilen beyaz gömlek çıtçıtlı olma özelliğiyle de giyme ve çıkarma esnasında da kolay ve hızlı kullanım olanağı sağlar.
 • Erkek doktor beyaz gömlek kulplu model olarak tasvir edilen bir kalıpla hazırlanan beyaz önlük yanlarda yer alan pensleri ile de bele tam oturur ve kişiye fit görünüm verir.
 • Kolay ütülenebilme özelliğine sahip olan beyaz gömlek uzun süre derin kırışıklıklar olmadan giyilebilir.
 • Leke tutmaz kumaştan üretilen beyaz gömlek düşük ısıda uygun deterjanla yıkanarak kolayca temizlenir.
 • %99.9 antibakteriyel özelliğine sahip olan beyaz gömlek, iyonlaşma sağlayabilen bir kumaş türünden imal edildiğinden üzerinde mikrobik aktivite oluşması durumunda iyonlaşarak mikroplar etkisizleşir.
 • ‘Dry – Bright’ özelliği bulunması da beyaz doktor gömleğinin, çok çabuk kurumasını sağlar.

Erkek Hakim Yaka Doktor Önlüğü

 • Erkek doktor beyaz önlük tek renktir ve yalnızda beyaz renkte üretilmektedir.
 • Uzun kollu beyaz gömlek klasik kol kesimine göre dikilmiştir.
 • Beyaz gömlek XS-S-M-L-XL-XXL  olmak üzere tüm bedenlere göre üretilmektedir.
 • Mons üniforma, unisex kalıplar yerine kadın-erkek kalıpları ile çalışarak vücuda çok daha fazla uyum sağlayan beyaz gömlek modelleri üretmektedir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri ütüsü için en uygun ayar orta sıcaklıktır. Mümkünse ütünün viskon ve polyester ayarı tercih edilmelidir.

Beyaz önlük, cerrahi takımlar, boneler ve hasta önlükleri çamaşır makinesinde maksimum 40 derecede yıkanmalıdır. Leke tutmaz özelliğine sahip olan beyaz önlük için 40 derece üstü dereceler tavsiye edilmemektedir.

Medikal Terlikler Yıkamaya Uygun Değildir!